ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Forerunner 245 Aktivite Saati (Mor / Siyah) (010-02120-10)
Ekran Boyutu
1.2 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
7 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Corning Gorilla Glass 3 Güneşte Görünür |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Sesli Uyarı SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah Mor |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Akıllı Koç Hedef Belirleme Hız Ölçer Otomatik Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Kardiyo Merdiven Tırmanma Dayanıklılık/Güç |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Cihaz Boyu | 42.3 mm |
| Cihaz Eni | 42.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.2 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ürün Ailesi | Garmin Forerunner |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Seri | Forerunner 245 |
| Gövde Ağırlık | 38.5 g |