ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.4 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
37 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Güneşte Görünür Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Alan Hesaplama ANT+ Aydınlatma (Flashlight) GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işı |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon Deri |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Gri Mavi Titanyum |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Kahverengi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Akıllı Koç Ekranda Egzersiz Animasyonları Geri Sayım Sayacı Hız Ölçer Otomatik Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Golf Dayanıklılık/Güç Snowboard Triatlon Kürek Sörfü Atlayış |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Güneş Enerjisi Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 280x280 piksel |
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.9 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 37 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı Güvenlik Asistanı Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Bekleme Süresi | 365 gün |
| Ağırlık | 89 g |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 26 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 16 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 578 sa |
| Seri | Fenix 7 |
| Gövde Ağırlık | 61 g |
| Kordon Ağırlığı | 28 g |