ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Fenix 6S Pro Aktivite Saati (010-02159-10)
Ekran Boyutu
1.2 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
34 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Corning Gorilla Glass DX Güneşte Görünür |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Alan Hesaplama ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işığından Yararlanma SMS il |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Akıllı Koç Geri Sayım Sayacı Hız Ölçer Otomatik Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Golf Dayanıklılık/Güç Snowboard Triatlon Kürek Sörfü Atlayış |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Cihaz Boyu | 42 mm |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.8 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 34 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Seri | Fenix 6 |
| Gövde Ağırlık | 44 g |