ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Fenix 3 HR Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.2 inç
Batarya Kapasitesi
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | LED Arka Aydınlatmalı (LED backlight) Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 32 MB |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Saatimi/Bilekliğimi Bul Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Akıllı Spor Modu Akıllı Koç VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Kayak Golf Snowboard Kürek Sörfü |
| Konum Bilgisi | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS Windows Phone |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 218x218 piksel |
| Cihaz Boyu | 51 mm |
| Cihaz Eni | 51 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Ağırlık | 86.1 g |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Garmin fenix |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 16 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 40 sa |
| Seri | Fenix 3 |
| Diğer Sensörler | Kadans Sensörü Tempe Sensörü |