ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Epix Pro (Gen 2) Standart Aktivite Saati (010-02803-01)
Ekran Boyutu
1.3 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
21 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Corning Gorilla Glass |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Alan Hesaplama ANT+ Aydınlatma (Flashlight) GPS Saat Senkronizasyonu Güç Tasarruf Modu Gün Işığından Yararlanma SMS ile Ç |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi Düzensiz Ritim Bildirimi Solunum Monitörü Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Ekranda Egzersiz Animasyonları Geri Dönüş Rotası Geri Sayım Sayacı Hız Ölçer Otomatik Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi Rüzgar Bilgileri Sanal Antreman |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Yoga Kürek Çekme Tenis Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Golf Dayanıklılık/Güç Pilates Snowboard Sörf Kürek Sörfü HIIT Binicilik Balıkçılık Yelkencilik Paten/Buz Pateni Okçuluk |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 416x416 piksel |
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Fırtına Uyarısı Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Ağırlık | 78 g |
| Ürün Ailesi | Garmin epix |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 42 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 384 sa |
| Seri | epix Pro Gen 2 |
| Gövde Ağırlık | 55 g |