ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin epix (Gen 2) Aktivite Saati (010-02582-01)
Ekran Boyutu
1.3 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
16 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Corning Gorilla Glass DX |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ Gün Işığından Yararlanma SMS ile Çağrı Reddetme (Android) S |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Ekranda Egzersiz Animasyonları Gelişmiş Fitness Takibi Geri Dönüş Rotası Hız Ölçer Otomatik Hedef Belirleme VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Yoga Kürek Çekme Tenis Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Golf Dayanıklılık/Güç Pilates Snowboard Triatlon Sörf |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 416x416 piksel |
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 16 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Canlı Konum Takibi Güvenlik Asistanı Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Bekleme Süresi | 21 gün |
| Ağırlık | 76 g |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Garmin epix |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 9 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Seri | epix Gen 2 |
| Gövde Ağırlık | 53 g |
| Kordon Ağırlığı | 23 g |