ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Descent G2 Aktivite Saati (010-02986-00)
Ekran Boyutu
1.2 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
10 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Alan Hesaplama ANT+ Gelgit Grafiği GPS Saat Senkronizasyonu SMS |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Kahverengi |
| Kordon Rengi | Siyah Pembe |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düzensiz Ritim Bildirimi Solunum Monitörü Su Tüketimi Takibi Uyk |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Ekranda Egzersiz Animasyonları Geri Dönüş Rotası Hedef Belirleme Otomatik Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Golf Pilates Snowboard Triatlon Sörf Kürek Sörfü HIIT Dalış Binicilik Voleybol Dövüş Sporları Balık |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Cihaz Boyu | 45.5 mm |
| Cihaz Eni | 45.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.2 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Fırtına Uyarısı Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Bekleme Süresi | 12 gün |
| Ağırlık | 61 g |
| Piksel Yoğunluğu | 459 PPI |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Garmin Descent |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 44 sa |
| Seri | Garmin Descent G2 |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |