ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Approach S62 Aktivite Saati (010-02200-00)
Ekran Boyutu
1.3 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
14 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (Multi Touch) Corning Gorilla Glass 3 Güneşte Görünür |
| Dahili Depolama | 1 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Saatimi/Bilekliğimi Bul Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işığından Yararlanma |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Hedef Belirleme Hız Ölçer |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Golf Snowboard |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 260x260 piksel |
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.8 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Canlı Konum Takibi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ürün Ailesi | Garmin Approach |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 20 sa |
| Seri | Approach S62 |
| Gövde Ağırlık | 61 g |