ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Fro LW38 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.28 inç
Batarya Kapasitesi
200 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.28 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah Gri |
| Kordon Rengi | Beyaz Kahverengi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş |
| Batarya Kapasitesi | 200 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 416x416 piksel |
| Cihaz Boyu | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.6 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 9.0+ |
| Antrenman Sayısı | 187 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Bekleme Süresi | 30 gün |
| Ağırlık | 23.3 g |