ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
FitWatch FT202301AM0401 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Bellek (RAM)
640 KB
Batarya Kapasitesi
330 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 640 KB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dünya Saatleri Zamanlayıcı |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon Deri Metal Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Kahverengi Gümüş Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 330 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | AC7012 |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Bekleme Süresi | 15 gün |