ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
DTNO.1 DT Watch 10 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
2.06 inç
Batarya Kapasitesi
240 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.06 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Kavisli Ekran Kavisli Ekran (2.5D) |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hesap Makinesi Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Mini Oyun Ses Kaydı |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon Deri |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Pembe |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 240 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Actions ATS3085S |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 39.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.25 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.0+ iOS 12+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Ağırlık | 55.8 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | DTNO.1 DT Watch |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Seri | DT Watch 10 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 10 Dakikada 1 Gün Kullanım |
| Gövde Ağırlık | 37 g |
| Kordon Ağırlığı | 18.8 g |