ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
DTNO.1 DT Ultra 2 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
2.1 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
880 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.1 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Parlaklık Ayarı |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Digital Crown Google Asistan Google Harita |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Beyaz Turuncu Gümüş |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 880 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj Şarj İstasyonu |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 420x485 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | MTK6739 |
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.5 mm |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.0+ iOS 12+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Bekleme Süresi | 25 gün |
| Ağırlık | 46 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | DTNO.1 DT Ultra |
| Kordon Ölçüsü | 21.5 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Seri | DT Ultra 2 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9 |