ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Daniel Klein DT8PRO Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.91 inç
Batarya Kapasitesi
280 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.91 inç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Çizilmeye Dirençli LTPS LCD Parlaklık Ayarı |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Aydınlatma (Flashlight) Digital Crown Rahatsız Etmeyin Modu |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Gri Kırmızı Turuncu Sarı Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 280 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 320x383 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Realtek RTK8762DK |
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | iOS 12+ iOS 5.0+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ekran Kilidi |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Bekleme Süresi | 5 gün |
| Ağırlık | 36 g |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Daniel Klein DT |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |