ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Colmi P73 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.9 inç
Bellek (RAM)
640 KB
Batarya Kapasitesi
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.9 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 640 KB |
| Dahili Depolama | 64 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Akıllı Sesli Asistan Aydınlatma (Flashlight) Rahatsız Etmeyin Modu |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Tenis Basketbol Futbol İp Atlama Golf Dans |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS HarmonyOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x284 piksel |
| Cihaz Boyu | 52 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 8.0+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |