ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Colmi C63 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
2.01 inç
Bellek (RAM)
640 KB
Batarya Kapasitesi
280 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.01 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kavisli Ekran (2.5D) |
| Bellek (RAM) | 640 KB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hesap Makinesi Zamanlayıcı Akıllı Sesli Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Pembe Gri Altın |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yoga |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 280 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS HarmonyOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x296 piksel |
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 38 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 8.0+ |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |