ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
CMF Watch Pro 2 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.32 inç
Batarya Kapasitesi
305 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Çizilmeye Dirençli Değiştirilebilir Çerçeve 60Hz |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Dünya Saatleri Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Aydınlatma (Flashlight) Digital Crown El Hareketleri i |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Gri Turuncu |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi Düzensiz Ritim Bildirimi Su Tüke |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Ekranda Egzersiz Animasyonları |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Kuvvet Egzersizleri |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 305 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.9 mm |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 13+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 120 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Bekleme Süresi | 45.8 gün |
| Ağırlık | 44.4 g |
| Piksel Yoğunluğu | 353 PPI |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | CMF Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 264 sa |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Azami Parlaklık | 620 nit |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü Önleyici Mikrofon |