ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Bix SW03 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
2.01 inç
Bellek (RAM)
64 MB
Batarya Kapasitesi
250 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.01 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 64 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Saatimi/Bilekliğimi Bul Akıllı Sesli Asistan Aydınlatma (Flashlight) Hızlı Yanıt |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gri Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Pembe Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Fitness Dövüş Sporları |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 250 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x296 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | JL7012 |
| Cihaz Boyu | 47.57 mm |
| Cihaz Eni | 38.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.3 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Bekleme Süresi | 20 gün |
| Ağırlık | 41 g |