ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Asus
Asus VivoWatch 5 AERO Akıllı Bileklik (HC-C05)
Ekran Boyutu
0.96 inç
Batarya Kapasitesi
140 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Ekran Teknolojisi | PMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Kamera Kumandası Hatırlatıcılar |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Nabız Geçiş Süresi İndeksi (PTT) Sağlık Tavsiyesi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Fitness Yoga Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) Kuvvet Egzersizleri Dans |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 140 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Cihaz Boyu | 47.4 mm |
| Cihaz Eni | 18.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.7 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 13+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Antrenman Sayısı | 9 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 5 ATM |
| Ağırlık | 26 g |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Asus VivoWatch |
| Kordon Ölçüsü | 15 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Seri | VivoWatch 5 |
| Gövde Ağırlık | 15 g |
| Kordon Ağırlığı | 11 g |