ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Watch Ultra Titanyum Kasa ve Trail Loop Akıllı Saat
Batarya Teknolojisi
Lithium Ion
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Retina Ekran Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Siri Asistan Dünya Saatleri Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Bas Konuş (Walkie-Talkie) EN13319 Sertifikası FM Radyo Gece Görüş Modu Gelgit Grafiği GymKit MIL-STD-810H |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Naylon Örgü |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Siyah Gri Bej/Krem |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri Geri Dönüş Rotası Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi Rüzgar Bilgileri Sanal Antreman Partneri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Kürek Çekme Tenis Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) Pilates Sörf Dalış |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S8 SiP |
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.4 mm |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma Siren Sesi Uluslararası Acil Arama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| İletişim Teknolojisi | 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple W3 Çip 2.4 GHz 5 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
| Seri | Watch Ultra |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Gövde Ağırlık | 61.3 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü Su Sıcaklığı Sensörü |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Hoparlör Özellikleri | 2 Hoparlörlü |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü Önleyici Mikrofon 3 Mikrofonlu |