ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Watch Series 9 Cellular 41mm Paslanmaz Çelik Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat (MRJ93TU/A)
Ekran Boyutu
1.69 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
1.5 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.69 inç |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Kavisli Ekran Parlaklık Ayarı Retina Ekran Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Telefonumu Bul Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Siri Asistan Dünya Saatleri Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Bas Konuş (Walkie-Talkie) El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü Gelgit Grafiği GymKit Se |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Gümüş Altın Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Kahverengi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri Geri Dönüş Rotası Hedef Belirleme Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi Rüzgar Bilgileri Sanal Antreman Partneri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Yüzme (Havuz) Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Dayanıklılık/Güç Pilates Sörf Dövüş Sporları |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 352x430 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S9 SiP |
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1.5 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Akıllı Ev Uyumu Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma Uluslararası Acil Arama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| İletişim Teknolojisi | 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple W3 Çip 2.4 GHz 5 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Seri | Watch Series 9 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Gövde Ağırlık | 42.3 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 10 |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B4 (1700) B5 (850) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B20 (800) B40 (2300) B5 (850) |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| Diğer Sensörler | Gürültü Sensörü |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Yapay Zeka İşlemcisi (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) 4 Çekirdekli |