ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Watch Series 7 Cellular 41mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat (MKHQ3TU/A)
Batarya Teknolojisi
Lithium Ion
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Ion-X Cam Kavisli Ekran Retina Ekran |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Siri Asistan Dünya Saatleri Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Bas Konuş (Walkie-Talkie) FM Radyo Gelgit Grafiği Sesli Uyarı |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Kırmızı Yeşil Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Kırmızı Bej/Krem Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Nefes Egzersizleri Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri Hedef Belirleme Rüzgar Bilgileri |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Kürek Çekme Tenis Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) Pilates Sörf |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S7 |
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 35 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.7 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | iOS 15+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Kaza Algılama Uluslararası Acil Arama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| İletişim Teknolojisi | 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple W3 Çip 2.4 GHz 5 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Seri | Watch Series 7 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 45 Dakikada %80 Dolum |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 8 |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |