ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Watch Series 3 42mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.65 inç
Bellek (RAM)
768 MB
Batarya Kapasitesi
334 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.65 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Force Touch Ion-X Cam Retina Ekran |
| Bellek (RAM) | 768 MB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Siri Asistan Dünya Saatleri Arayan İsmi Gösterimi Ay Evreleri Gösterimi Digital Crown Ses ile Komut Verme Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Pembe Gri |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Hava Durumu Kronometre Akıllı Spor Modu Akıllı Koç Geri Sayım Sayacı |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yüzme |
| Konum Bilgisi | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 334 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu (MagSafe) |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Barometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 312x390 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S3 |
| Konum Bilgisi Özellikleri | Glonass |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Piksel Yoğunluğu | 303 PPI |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Seri | Watch Series 3 |
| Gövde Ağırlık | 32.3 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 4 |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Batarya Gücü | 1.27 Wh |