ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Watch Series 10 Cellular 46mm Titanyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat (MWYD3TU/A)
Ekran Boyutu
1.96 inç
Bellek (RAM)
1 GB
Az Kullanımda Batarya Ömrü
1.5 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.96 inç |
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Geniş Açılı OLED Güçlendirilmiş Cam LTPO 3.0 Parlaklık Ayarı Retina Ekran Safir Kristal |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Siri Asistan Dünya Saatleri Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Bluetooth Kulaklık |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Altın Gri Titanyum |
| Kordon Rengi | Siyah Gri Bej/Krem |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri Geri Dönüş Rotası Hedef Belirleme Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi Rüzgar Bilgileri Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Golf Dayanıklılık/Güç Pilates Snowboard Kuvvet Egzersizleri HIIT Dövüş Sporları Dans |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 416x496 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S10 SiP |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 39 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.7 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | iOS 18+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Acil Durum Bilgileri Akıllı Ev Uyumu Canlı Konum Takibi Ekran Kilidi Geriye Dönük Konum Takibi Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma Uluslararası Acil Arama UV İndeksi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| İletişim Teknolojisi | 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple U2 Çip Apple W3 Çip 2.4 GHz 5 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Piksel Yoğunluğu | 330 PPI |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 7 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Seri | Watch Series 10 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 15 Dakikada 8 Saatlik Kullanım 30 Dakikada %80 Dolum |
| Gövde Ağırlık | 41.7 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | watchOS 11 |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B4 (1700) B5 (850) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B18 (800) B19 (800) B2 (1900) B25 (1900) B26 (850) B28 (700) B4 (1700) B40 (2300) B5 (850) B6 (850) B66 (1700) |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü Gürültü Sensörü Su Sıcaklığı Sensörü |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemci (GPU) | PowerVR |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü Önleyici Mikrofon |
| Yapay Zeka İşlemcisi (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) 4 Çekirdekli |