ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple Watch SE Cellular 40mm Alüminyum Kasa ve Spor Kordon Akıllı Saat (MKR23TU/A)
Batarya Teknolojisi
Lithium Ion
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | LTPO OLED |
| Ekran Özellikleri | Force Touch Ion-X Cam Retina Ekran |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Siri Asistan GymKit |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Bej/Krem |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Hava Durumu Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Fitness Yoga Kardiyo Merdiven Tırmanma Dayanıklılık/Güç Dövüş Sporları |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 324x394 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Apple S5 |
| Cihaz Boyu | 40 mm |
| Cihaz Eni | 34 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.4 mm |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Kaza Algılama Uluslararası Acil Arama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass |
| İletişim Teknolojisi | 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Apple W3 Çip 2.4 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Apple Watch |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 18 sa |
| Seri | Watch SE |
| Gövde Ağırlık | 30.49 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | watchOS |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| 3G Özellikleri | UMTS |
| Diğer Sensörler | Gürültü Sensörü |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |