ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazfit T-Rex Ultra Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.39 inç
Batarya Kapasitesi
500 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Takvim Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi MIL-STD-810G Strava |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Kahverengi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düzensiz Ritim Bildirimi Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Deniz Suyu Sıcaklığı Bilgileri Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) İp Atlama Golf Pilates Snowboard Triatlon Sörf Kuvvet Egzersizleri HIIT Atlayış Dalış Binicilik Voleybol Dö |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 500 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Cihaz Boyu | 47.3 mm |
| Cihaz Eni | 47.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.45 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 25 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.0+ iOS 12+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 162 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Amazfit T-Rex |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 480 sa |
| Seri | T-Rex |
| Gövde Ağırlık | 89 g |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |