ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazfit T-Rex 3 Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.5 inç
Batarya Kapasitesi
700 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Corning Gorilla Glass |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Dünya Saatleri Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Yapay Zeka Asistanı Ay Evreleri Gösterimi Gelgit Grafiği Sesli Not (Voice Memo) |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Kırmızı |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi Düzensiz Ritim Bildirimi İlaç Hatırlatı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Akıllı Koç Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi Geri Dönüş Rotası Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Kürek Çekme Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Triatlon Dalış Voleybol Dövüş Sporları Dans Balıkçılık Okçuluk |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x480 piksel |
| Cihaz Boyu | 48.5 mm |
| Cihaz Eni | 48.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.75 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 27 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 180 dk |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 177 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz |
| Piksel Yoğunluğu | 322 PPI |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Amazfit T-Rex |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 42 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 312 sa |
| Seri | Amazfit T-Rex 3 |
| Gövde Ağırlık | 68.3 g |
| Azami Parlaklık | 2000 nit |