ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazfit GTR 42mm Akıllı Saat (Alüminyum / 42.6 mm)
Ekran Boyutu
1.2 inç
Batarya Kapasitesi
195 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Corning Gorilla Glass 3 Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Hatırlatıcılar |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Pembe Kırmızı |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Hava Durumu Kronometre Geri Sayım Sayacı |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Kayak Kardiyo |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 195 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Cihaz Boyu | 42.6 mm |
| Cihaz Eni | 42.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.2 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 34 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.0+ iOS 10+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Amazfit GTR |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 22 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 288 sa |
| Seri | GTR |
| Gövde Ağırlık | 25.5 g |