ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazfit GTR 3 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.39 inç
Batarya Kapasitesi
450 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Hatırlatıcılar Akıllı Sesli Asistan Alexa Aydınlatma (Flashlight) 600 Şarkı Depolayabilme |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Geri Sayım Sayacı Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Kürek Çekme Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Yüzme (Deniz) Voleybol |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 450 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Cihaz Boyu | 45.8 mm |
| Cihaz Eni | 45.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.8 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.0+ iOS 12+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 150 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Bekleme Süresi | 35 gün |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Amazfit GTR |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 35 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
| Seri | GTR 3 |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Zepp OS |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |