ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazfit Cheetah (Round) Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.39 inç
Batarya Kapasitesi
440 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
| Dahili Depolama | 2.3 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Müzik Depolama Akıllı Sesli Asistan Alexa Çevrimdışı Haritalar Digital Crown GoPro Desteği Hızlı Yanıt Mini Oyun |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Fitness Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Merdiven Tırmanma Triatlon Kuvvet Egzersizleri |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 440 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.7 mm |
| Cihaz Eni | 46.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.9 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 24 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.0+ iOS 12.4+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 156 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Bekleme Süresi | 45 gün |
| Ağırlık | 47 g |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Amazfit Cheetah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 336 sa |
| Seri | Cheetah |
| Gövde Ağırlık | 32 g |
| Kordon Ağırlığı | 15 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Zepp OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Zepp OS 2.0 |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |