ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Amazfit Active Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.75 inç
Batarya Kapasitesi
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.75 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Parmak İzi Bırakmaz Kaplama (Oleophobic coating) |
| Dahili Depolama | 250 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Müzik Depolama Akıllı Sesli Asistan Alexa Çevrimdışı Haritalar Hızlı Yanıt Mini Oyun Rahatsız Etmeyin Modu Ses il |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon Deri |
| Kasa Rengi | Siyah Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Pembe Mor |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Fitness Futbol Kayak Merdiven Tırmanma Kuvvet Egzersizleri |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x450 piksel |
| Cihaz Boyu | 42.36 mm |
| Cihaz Eni | 35.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.75 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 30 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.0+ iOS 14+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 124 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 341 PPI |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Amazfit Active |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik Alüminyum Alaşım |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 336 sa |
| Seri | Active |
| Gövde Ağırlık | 27 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Zepp OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Zepp OS 2.0 |