ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
AirWatch SK27 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.58 inç
Batarya Kapasitesi
400 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.58 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Dahili Depolama | 128 MB |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Akıllı Sesli Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Kırmızı Gümüş Altın |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yoga Tenis Futbol İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Realtek 8762DT |
| Cihaz Boyu | 48 mm |
| Cihaz Eni | 48 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.3 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.0+ iOS 9.0+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |